Uzdrawianie wg Inny

Uzdrawianie wizualno-intuicyjne Inny jest przeznaczone dla każdego, kto w bezpieczny, łatwy i skuteczny sposób pragnie się uleczyć. Wystarczy rozwinąć w sobie intuicyjne umiejętności, nauczyć się modyfikować wzorce zachowań oraz uwolnić się od ograniczających przekonań i blokad.

Kluczem jest wyzwolenie swoich komórek od złych wspomnień, które manifestują się w ciele jako przewlekły ból i choroby. Inna intuicyjnie „widzi” w ludzkich ciałach komórki, w których tkwią stare, patologiczne i nieprzydatne dane, i podczas sesji terapeutycznych, opartych na bezwarunkowej miłości, doprowadza do ich uwolnienia oraz wzrastania nowych komórek, wolnych od jakichkolwiek dysfunkcji.

Istotą jej metody jest bowiem odkrycie mentalnych, emocjonalnych i energetycznych przyczyn schorzeń, ponieważ, co wiadomo już od starożytności, mens sana in corpore sano. A Inna poszła jeszcze dalej – jej zdaniem nie tylko w zdrowym ciele, zdrowy duch, ale i w zdrowym duchu, zdrowe ciało – zatem te dwie instancje są ściśle ze sobą skorelowane. Stąd sekret uzdrawiania Inny tkwi w skutecznym komunikowaniu się z własnym ciałem, uwolnieniu negatywnych emocji, rozwijaniu zdolności intuicyjnych oraz życiu swoim życiem z miejsca radości. Uzdrawianie intuicyjno-wizualne to bowiem metoda, która polega na demonstracji swoich prawdziwych pragnień oraz wykorzystaniu emocji i mocy kolorów po to, by uwolnić się od stresu, zmartwień, napięcia, zmęczenia i poprawić relacje zarówno z innymi ludźmi, jak i ze sobą oraz wzmocnić swój układ odpornościowy.

Uzdrawianie wizualno-intuicyjne Inny to rewolucyjna metoda terapeutyczna, pozwalająca poczuć spokój i jasność umysłu, odzyskać wewnętrzną siłę i moc uzdrawiającą.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *