Ćwiczenie audio: uzdrawianie poprzednich wcieleń

Materiał zamieszczony poniżej jest dodatkiem do książki Inny Segal Potęga uzdrawiania intuicyjnego i stanowi uzupełnienie treści w niej zamieszczonych. Wskazówki, które w nim znajdziesz są ściśle powiązane z treścią książki i dotyczą zawartych w niej informacji. Zapoznaj się z Potęgą uzdrawiania intuicyjnego, by w pełni zrozumieć zaproponowane przez autorkę ćwiczenia i praktyczne rady.

[ćwiczenie w wersji audio pojawi się wkrótce, poniżej znajdziesz transkrypcję tego nagrania]

Ćwiczenie pomocne w uzdrowieniu poprzedniego wcielenia
proponowane przez Innę Segal.

Ścieżka nr 1

Uwaga: Zaprezentowanych nagrań nie należy słuchać podczas prowadzenia pojazdu lub obsługiwania maszyn. Słuchaj ich tylko wtedy, gdy możesz swobodnie zamknąć oczy i całkowicie się odprężyć.

Na stronie www.InnaSegal.com znajdziesz więcej nagrań oraz informacji dotyczących Inny Segal i jej Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego.

Ćwiczenie związane z poprzednim wcieleniem

Jeżeli po raz pierwszy stykasz się z zagadnieniem uzdrawiania poprzednich wcieleń, sugeruję, by w wykonaniu ćwiczeniapomagał ci profesjonalista zajmujący się regresją reinkarnacyjną lub hipnoterapią. Natomiast jeśli masz już doświadczenie w tej dziedzinie i chcesz spróbować wykonać takie ćwiczenie samodzielnie, skorzystaj z opisu podanego poniżej. Możesz też poprosić o odczytanie instrukcji przyjaciela/przyjaciółkę lub członka rodziny.

Zaprezentowane poniżej ćwiczenie pozwoli ci powrócić do czasu sprzed twoich narodzin. Wykaż się dużą dozą otwartości. Wątpliwości albo wrażenie, że fantazjujesz, nie są niczym niezwykłym. Postaraj się jednak wytrwać, ponieważ uzyskane w ten sposób informacje mogą okazać się niezwykle ważne i pomocne w powrocie do zdrowia. Czasami efekt całkowitego zrozumienia pojawia się później, więc zapisuj swoje doświadczenia i przechowuj je w bezpiecznym miejscu, by móc wrócić do nich w późniejszym terminie.

Spraw, by było ci wygodnie – usiądź lub połóż się.

Oddychaj głęboko i rozluźnij się. Uwolnij się od wszelkich napięć, trosk i codziennych problemów. Skup się na spowalnianiu tempa oddychania i odprężeniu.

Poproś boską mądrość, by towarzyszyła ci podczas tej podróży i pozwoliła osiągnąć głębszą świadomość własnej istoty i minionych doświadczeń.
W dalszym ciągu skupiaj się na odprężeniu i uwolnieniu od napięć.

Spraw, by inteligencja twojego ciała zlikwidowała wszelkie napięcia – poczuj luz i odprężenie.

Poproś swojego duchowego przewodnika o towarzyszenie ci podczas podróży w przeszłość. Być może pojawi się on pod podstacią najlepszego przyjaciela, krewnego lub duchowego nauczyciela. Najważniejsze jest twoje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.

Wyobraź sobie lub poczuj, że twój przewodnik trzyma cię za rękę i wspólnie podróżujecie w czasie. Obserwuj, jak przed oczami pojawia ci się ostatnie dziesięć lat twojego życia, a następnie idź dalej wstecz, aż zobaczysz siebie jako dziecko, a potem jako niemowlę.

Nie martw się, jeżeli nie możesz wyraźnie tego dostrzec; spraw po prostu, by twoja świadomość cofała się w czasie do momentu, aż poczujesz, że jesteś duszą jeszcze przed wcieleniem.

Poczuj lekkość, beztroskę i swobodę towarzyszącą każdej duszy. Przez kilka chwil baw się i ciesz życiem lub po prostu odpoczywaj w ciszy i spokoju towarzyszącym temu doświadczeniu. Następnie wyobraź sobie, że twój przewodnik prowadzi cię w stronę pięknego zielono-fioletowego światła.

Idąc ku światłu, dostrzegasz drzwi. Twój przewodnik zachęca cię do wejścia do pokoju. Kiedy to robisz,spostrzegasz, że pomieszczenie jest pełne luster, z których każde ukazuje jedno z twoich poprzednich wcieleń.

Pozwól, by przywabiło cię do siebie lustro, w którym zobaczysz to, co może być pomocne w twoim obecnym życiu oraz ułatwi ci dążenie do uzdrowienia i transformacji.

Kiedy zobaczysz to lustro lub poczujesz jego obecność, pozwól, by twój przewodnik pomógł ci do niego wkroczyć i wcielić się w postać z poprzedniego życia. Wyobraź sobie, że wchodzisz do lustra i trafiasz do zupełnie innego świata.
Znajdując się po drugiej stronie lustra, rozejrzyj się w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące cię pytania. Być może usłyszysz głos intuicji, ujrzysz wizje, poczujesz coś lub zobaczysz wydarzenia, które cię interesują. Nie przejmuj się, jeżeli odpowiedzi nie nadejdą natychmiast, wykaż się cierpliwością i spokojem.

Uświadom sobie, kim jesteś w tym wcieleniu.
Jesteś mężczyzną czy kobietą?
Ile masz lat?
Gdzie się znajdujesz?
Kiedy (w którym roku) to się dzieje?
Jakie wydarzenia dostrzegasz wokół?
Jakie emocje odczuwasz?

Okaż cierpliwość i otwórz się na odpowiedzi.

Pozwól, by twój przewodnik pokazał ci najistotniejsze i najpotężniejsze wydarzenia w tym wcieleniu. Obserwuj to, co dzieje się wokół ciebie. Być może poczujesz bardzo silne emocje. Jeżeli tak się stanie,doświadcz ich, po czym uwolnij się od nich, gdyż być może zostały one uwięzione w twoich wspomnieniach komórkowych.

Możesz też poprosić o interpretację tego, co odczuwasz i z czym związane są te uczucia. Jeżeli widzisz przed sobą jedynie obrazy, poproś, by zawierały one jak najwięcej szczegółów. Gdyby obrazy przewijały się zbyt szybko, poproś, by zwolniły. Pamiętaj, że to twoje doświadczenie i możesz nim kierować.

Spróbuj zrozumieć swoje czyny w tym konkretnym wcieleniu; oceń, czy były one pozytywne, pełne miłości i inspirujące,czy może cechowały się egoizmem, gwałtownością i bezmyślnością? Co skłoniło cię do takich a nie innych zachowań?
Zwróć uwagę na ludzi, którzy towarzyszą ci w tym wcieleniu. Czy wyglądają znajomo? Czy widujesz ich także w swoim obecnym wcieleniu? Kogo z nich rozpoznajesz? Kim są dla ciebie ci ludzie? Czy pomagają ci się rozwijać? Czy musisz uwolnić się od jakiegoś cierpienia? Czy ludzie ci uczą cię współczucia? Czy musisz komuś przebaczyć? A może to ktoś powinien przebaczyć tobie?
Poświęć kilka chwil na zbadanie tych kwestii.

Jeżeli czujesz, że to odpowiedni moment, przebacz określonym ludziom lub poproś ich o przebaczenie.
Zapytaj boską inteligencję o naukę, którą niosło ze sobą to wcielenie. Czy udało ci się ją przyswoić? A może wciąż się uczysz?
Jeżeli to istnienie było ciężkie, pełne wyzwań lub traumy i jeśli dano by ci szansę coś zmienić, co by to było? Wyobraź sobie,że podejmujesz stanowcze decyzje i obserwuj, jak zmienia się twoje życie.

Często możemy uzdrowić swoje ciało dzięki zdobyciupotrzebnej wiedzy i ponownemu dokonaniu pewnych wyborów. I chociaż wiedziesz już nowe życie, to wciąż możesz przekształcić negatywną energię z poprzednich wcieleń.

Powtarzaj za mną:
Proszę Wszechmocną Uzdrawiającą Energię, by wypełniła moje ciało i oczyściła je z wszelkiego bólu, strachu, wszelkiej rozpaczy, winy i braku wiary w siebie – wszystkiego, co negatywne i co ciągnie się za mną z poprzednich wcieleń. Proszę, by białe i srebrne promienie oczyszczającego światła odnowiły moje ciało, ośrodki energii i emocje, dając mi spokój, poczucie wewnętrznego ładu i zdrowie. Dziękuję. Następnie powtórz kilkakrotnie słowo „oczyść”, aż poczujesz lekkość.
Oddychaj powoli i głęboko. Pozwól, by białe i srebrne promienie światła przenikały twoje ciało.

Kiedy poczujesz lekkość i spokój, zapytaj, czy są dla ciebie jakieś wiadomości z poprzednich wcieleń, które mogą być znaczące dla twojego obecnego życia. Otwórz się na takie wiadomości. Nawet jeśli nie otrzymasz ich natychmiast, wiedz, że prędzej czy później ujrzysz to, co powinieneś zobaczyć.

Gdy uznasz, że nadeszła odpowiednia pora, twój przewodnik ujmie twoją dłoń i razem wrócicie do teraźniejszości.

Przekonasz się, że powracasz do rzeczywistości, by nauczyć się nowych umiejętności, dokonać osobistego rozwoju i uzdrowić swą duszę. Zrozumiesz, że jesteś Boską istotą, która zasługuje na miłość i wielkie osiągnięcia.

Twój przewodnik pomoże ci powrócić do swojego ciała i wykorzystać zdobytą wiedzę.

Podczas powrotu do teraźniejszości oddychaj powoli i głęboko, a następnie pozwól swojemu ciału się przebudzić. Możesz na kilka chwil napiąć mięśnie, po czym je rozluźnić, uderzyć stopami o podłogę, by poczuć lepsze zakorzenienie lub po prostu się przeciągnąć. Nie przemęczaj się, pij dużo wody i okaż sobie łagodność.

Dziękuję za zakup książki Potęga uzdrawiania intuicyjnego.
Korzystaj z zamieszczonych tu wskazówek i materiałów tylko w przypadku, gdy posiadasz już książkę Potęga uzdrawiania intuicyjnego, ponieważ są one z nią ściśle związane i dotyczą zawartych w niej informacji.

Uwaga: Powyższych nagrań nie należy słuchać podczas prowadzenia pojazdu lub obsługiwania maszyn. Słuchaj ich tylko wtedy, gdy możesz swobodnie zamknąć oczy i całkowicie się odprężyć.

Na stronie www.InnaSegal.pl znajdziesz więcej informacji i nagrań związanych z autorką, Inną Segal,oraz Uzdrawianiem wizualno-intuicyjnym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *