Sekret samouzdrawiania

Chciałbyś, żeby twoje części ciała: nos, uszy, włosy czy stopy mówiły ci, co ich boli? Życzyłbyś sobie, żeby na przykład twoja nerka zwróciła ci uwagę na to, że nosi w sobie kamienie, i chciałbyś wiedzieć, co leży na twojej wątrobie?
Jest to możliwe! Twoje ciało mówi – wystarczy, że je posłuchasz i w prawidłowy sposób odczytasz jego sygnały.
Musisz najpierw uwolnić swoje ciało od dręczących go bólów i dolegliwości, a umysł od napięć, ograniczeń, blokad i stresu. Magia tkwi w tym, że wystarczy zwracać się do swojego organizmu słowem „oczyść” tyle razy, aż poczujesz się zrelaksowany i zaczniesz oddychać pełną piersią. Wtedy zacznij się śmiać tak głośno i prawdziwie, jak nigdy przedtem. Krew w żyłach zacznie krążyć szybciej, a serce „eksploduje” swym biciem.
Tak dotleniony usiądź i porozmawiaj ze swoją duszą. Przestań tłumić emocje, zacznij bawić się życiem – wykaż się inwencją twórczą, kreatywnością, zrób to, co lubisz – zjedz coś zdrowego i smacznego, poeksperymentuj z barwą – pomaluj ściany w ulubionym kolorze. Zadowolenie z siebie i radość z życia potrafią zdziałać cuda!
Koncepcja Inny Segal oparta jest na Uzdrawianiu wizualno-intuicyjnym, gdyż przyczyna dolegliwości fizycznych organizmu tkwi najczęściej w sferze emocjonalnej. Teraz masz możliwość zastosowania tej terapii na każdą dolegliwość: na choroby cywilizacyjne XXI wieku takie, jak cukrzyca, otyłość albo impotencja, czy to na trudne emocje, jak gniew, irytacja, lęk, smutek lub niskie poczucie własnej wartości.
Dowolna, nawet najmniejsza część twojego ciała, wysyła ci sygnały, których odpowiednia interpretacja pobudzi naturalne procesy samouzdrawiania. Zacznij korzystać więc ze zdobyczy Inny i posługiwać się językiem sekretnym – ciała, emocji i kolorów, po to, by uzdrowić swoje ciało i swoją duszę, a w efekcie – osiągnąć szczęście i samozadowolenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *