Sekretny język twojego ciała

Sekretny język twojego ciała to książka, która sprawi, że twoje życie nabierze wartości, o jakiej wcześniej nawet nie myślałeś. Dzięki niej zaczniesz rozumieć własny organizm i subtelne powiązania pomiędzy jego prawidłowym funkcjonowaniem a twoim stanem emocjonalnym.

Wyobraź sobie, że twoje ciało wysyła każdego dnia ważne informacje, które świadczą o jego dobrej lub złej kondycji. Ignorowanie tych przekazów sprawia, że po pewnym czasie pojawiają się uporczywe dolegliwości, które w pierwszej kolejności zwalczasz za pomocą wizyty u lekarza i odpowiednich lekarstw.

Zastanów się jednak nad możliwością, że proces uzdrawiania możesz zacząć znacznie wcześniej. Jeśli wsłuchasz się w informacje płynące z wnętrza twoich komórek, uzdrawianie może rozpocząć się niemal natychmiast, a ty możesz osiągnąć wspaniałe rezultaty i pozbyć się wielu problemów ze zdrowiem.

Wymaga to posiadania głębokiej wiedzy na temat własnych uczuć, emocji i ich związku z wystąpieniem określonych dolegliwości. Według Inny Segal każde zaburzenie w pracy organizmu ma swoją bezpośrednią przyczynę w sferze emocjonalnej. Uzdrowienie musi obejmować wszystkie aspekty twojej osoby – zdrowie fizyczne, stan emocjonalny, nastawienie psychiczne, energię witalną i siłę ducha

Ten inspirujący przewodnik odkryje przed tobą, na czym polega siła oddziaływania twojego umysłu i emocji na ciało i jak zmieniając swoje nastawienie, możesz wpływać na własne ciało. Nie musisz rezygnować z pomocy medycznej, ale z wiedzą zawartą w Sekretnym języku twojego ciała możesz uczestniczyć aktywnie w procesie samouzdrawiania.

Książka zawiera następujące rozdziały:

  • Rozdział I – to spis różnych części ciała, z którymi wiążą się określone dolegliwości. Stąd dowiesz się, jakie emocje i uczucia sprzyjają pojawieniu się problemów zdrowotnych z daną częścią ciała (np. kłopotom z brzuchem sprzyjają następujące sytuacje: trudności związane z życiem codziennym, skłonność do wchodzenia w toksyczne relacje z ludźmi, destrukcyjne doświadczenia z przeszłości, lęk przed odrzuceniem).
  • Ponadto każdej części ciała przypisano odpowiednią terapię, która wspomaga proces uzdrowienia.
  • Rozdział II – zawiera alfabetyczny spis dolegliwości i odpowiadających im blokad emocjonalnych, umysłowych i energetycznych (np. alergie pokarmowe związane są z takimi emocjami: uczuciem irytacji z powodu tego, co się dzieje wokoło; nadmierną wrażliwością na punkcie opinii innych; niemożnością wyrażenie siebie w pełni).
  • Rozdział III – stąd dowiesz się, jak rozpoznawać konkretne emocje, jak mogą one wpływać na twoje zdrowie oraz co zrobić, żeby uwolnić się od ich negatywnego wpływu (np. odczuwanie beznadziejności dotyczy sytuacji, kiedy nie możesz zmienić ani pogodzić się z rzeczywistością, co może prowadzić do wystąpienia takich schorzeń jak: udar mózgu, skolioza, załamanie nerwowe, przepuklina, biegunka, nowotwór prostaty). Dowiesz się także, jak wzmacniać siłę oddziaływania pozytywnych emocji.
  • Rozdział IV – to opis wykorzystania mocy kolorów w procesie uzdrawiania i instrukcja wykorzystania odpowiednich kolorów do uzdrawiania różnych dolegliwości (np. kolor biały uzdrawia całe ciało, nadaje się doskonale do usuwania toksyn z organizmu i oczyszczania).
  • Rozdział V – zawiera informacje na temat wszystkich układów ciała i wiedzę o tym, jakie myśli i uczucia sprzyjają zaburzeniom danego układu (np. problem z układem hormonalnym może być spowodowany przez brak równowagi, stres, zastój, zażenowanie i frustrację).

Informacje techniczne:
Autor: Inna Segal
Tytuł: Sekretny język twojego ciała
Liczba stron: 320
Format: B5
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-62476-20-6
Cena: 44,90 zł z VAT

Sekretny jezyk twojego ciala

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *