O autorce

Inna Segal – twórczyni koncepcji Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego, uzdrowicielka o międzynarodowej renomie, pisarka, autorka programów telewizyjnych, spiker radiowy. Z pochodzenia jest Białorusinką – urodziła się w Mińsku.

W dzieciństwie chciała zostać aktorką – w szkole podstawowej brała udział w przedstawieniach teatralnych. Wskutek skażenia powietrza wodorem, który wybuchł z reaktora elektrowni atomowej w Czarnobylu w 1986 roku, zachorował jej młodszy brat Marat i rodzina musiała się przeprowadzić. Podczas wyczerpującej podróży emigracyjnej na dziesięć miesięcy zatrzymali się we Włoszech. Po osiedleniu się w Australii, Inna miewała silne bóle brzucha, kłopoty ze skórą, lęki i ataki paniki. W wieku lat 16 cierpiała na nawracające intensywne bóle kręgosłupa. Dwa lata później w college’u, gdzie studiowała pisarstwo i aktorstwo, poznała swojego przyszłego męża Paula, który zapoznawał ją z różnymi technikami terapii. Próbowała praktyk holistycznych i innych zabiegów, z miernym skutkiem. W wieku lat 20 przestała chodzić.

Gdy tak leżała zrezygnowana w łóżku, doznała olśnienia – zdała sobie sprawę, że swoje wyzdrowienie uzależniała od innych ludzi, tracąc w ten sposób wewnętrzną moc. Poczuła wówczas w sobie niesamowitą, uzdrawiającą energię. Następnego dnia rano ból prawie ustąpił, a po trzech tygodniach całkowicie uleczyła swój kręgosłup. Potem zwalczyła również dolegliwości skórne, trawienne i lękowe. Od tamtej pory działa na rzecz innych, pomaga im w drodze do samouzdrowienia i wzmacniania swojego ciała, umysłu, ducha i psychiki.

Wśród jej pacjentów są lekarze, prezesi korporacji, terapeuci, aktorzy i osobistości ze świata sportu. Prowadzi warsztaty w wiodących ośrodkach terapeutycznych niemal na całym świecie, m.in. we Francji, w USA, w Wielkiej Brytanii, Singapurze, na Martynice, w Niemczech, Hiszpanii, na Słowacji i w Australii. Jej praktyczne techniki uzdrawiania i uzdrawiająca energia zmieniły życie milionów ludzi.

Dzieli się ona z nimi swoim odkryciem również w programach telewizyjnych – w Pathways, Visions i Living Life Now, oraz w książkach – jest autorką niezwykle poczytnych publikacjach pt. Sekretny język twojego ciała oraz Potęga uzdrawiania intuicyjnego, które zostały okrzyknięte bestsellerami w Australii, Nowej Zelandii i we Francji. Techniki w nich opisane wykorzystują specjaliści i autorytety w dziedzinach terapii naturalnej i psychologii oraz lekarze światowej sławy, tacy jak Bernie Siegel i Christiane Northrup. Do niedawna Inna Segal mieszkała w Australii wraz z mężem Paulem i dziećmi – Raphaelem i Angeliną. Niedawno jej życiowa droga u boku męża dobiegła końca – małżonkowie rozstali się w zgodzie, chcąc poszerzać swoje horyzonty i realizować osobiste ścieżki rozwoju.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *