Niesamowite historie

Materiał zamieszczony poniżej jest dodatkiem do książki Inny Segal Potęga uzdrawiania intuicyjnego i stanowi uzupełnienie treści w niej zamieszczonych. Wskazówki, które w nim znajdziesz są ściśle powiązane z treścią książki i dotyczą zawartych w niej informacji. Zapoznaj się z Potęgą uzdrawiania intuicyjnego, by w pełni zrozumieć zaproponowane przez autorkę ćwiczenia i praktyczne rady.

Inspirujące historie ukazujące wewnętrzne i zewnętrzne przewodnictwo

Na stronie www.InnaSegal.pl znajdziesz nagrania audio i video oraz informacje dotyczące Inny Segal i Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego.

Historia osobista: intuicyjne spostrzeżenia związane z utratą pracy

Przyjaciel, który musiał zlikwidować swoje przedsiębiorstwo, zwierzył mi się, że już wcześniej przeczuwał możliwość bankructwa w przypadku, jeśli nie posłucha swojej intuicji. W głębi duszy wiedział jednak, że musi odmienić swoje życie. Pożegnanie z rolą biznesmena przyszło mu z trudem, było też źródłem cierpienia, ale mężczyzna zachował swój pozytywny stosunek do życia i pozostał otwarty na nowe możliwości. Nie zamartwiał się tym, że nie wie, co robić dalej, bo czuł, że w odpowiednim momencie życie wskaże mu odpowiednią drogę. Mój przyjaciel pracował nad sobą codziennie. Po upływie pół roku otrzymał fantastyczną ofertę dobrze płatnej pracy, która dodatkowo pozwoliła mu wykorzystać twórcze talenty i pogłębić swoją sferę duchową.

Historia mojej babci: ocalenie życia

Intuicja uratowała życie mojej babci w czasie II wojny światowej. Babcia miała piętnaście lat, kiedy straciła matkę i siedmioro rodzeństwa. Pewnego razu szła przez las i spotkała grupę partyzantów, którzy rozbili tam obóz. Zaprosili ją oni na kolację i zachęcali do pozostania na noc. Podczas posiłku babcia wyraźnie poczuła, że musi opuścić to miejsce, mimo że robiło się późno, a ona cała trzęsła się z zimna. Po kolacji powiedziała partyzantom, że to miejsce jest niebezpieczne i jeżeli go nie opuszczą, nie dożyją jutra. Nikt jej nie uwierzył i wszyscy namawiali, by została. Babcia postanowiła jednak zaufać intuicji i opuściła obóz. Rano wszyscy już nie żyli, za wyjątkiem kobiety, której udało się uciec i która opowiedziała o wszystkim babci. Warto uświadomić sobie, że choć często postrzegamy źródła intuicji jako wewnętrzne lub zewnętrzne, to przewodnictwo może zawierać w sobie oba powyższe aspekty. Na przykład moja babcia odczuła silną potrzebę ucieczki z obozu partyzantów, ale często opowiadała mi o sytuacjach, w których widywała swoją zmarłą matkę udzielającą jej wskazówek. Raz zdarzyło się, że babcia szła przez las przez osiem dni, aż w końcu padła na ziemię wyczerpana, zmarznięta i wygłodzona. Wspominała, że w myślach szykowała się już na śmierć, ale w pewnym momencie ujrzała swoją zmarłą matkę i rodzeństwo, w tym także brata, który wciąż żył. Babcia prosiła, by matka zabrała ją do siebie, ale ona spojrzała na nią z czułością i powiedziała, że musi walczyć o życie, bo czeka ją inny los. To wydarzenie dodało mojej babci odwagi i pozwoliło jej iść dalej. Bardzo możliwe, że otrzymywała ona od swojej matki wskazówki, nawet o tym nie wiedząc. Często nasi przewodnicy lub bliscy ujawniają się nam tylko wtedy, gdy jesteśmy w naprawdę trudnej lub traumatycznej sytuacji.

Historia Inny: Przedmowa do książki Sekretny język twojego ciała

Podczas pisania książki Sekretny język twojego ciała chciałam, by przedmowę do niej napisał szanowany i dobrze znany lekarz. Nie wiedziałam jednak, kogo o to poprosić. Pewnego dnia zwróciłam się do Wszechmocnej Uzdrawiającej Energii słowami: „Proszę, pomóż mi znaleźć odpowiednią osobę i spraw, by intuicja podpowiedziała mi, kto to jest”. Kilka miesięcy później, podczas rozmowy z pacjentem w moim gabinecie, zupełnie niespodziewanie do głowy przyszło mi imię i nazwisko doktora Berniego Siegela. Bardzo się ucieszyłam, a jednocześnie nie mogłam uwierzyć, że nie pomyślałam o nim wcześniej, chociaż znałam go jako jednego z liderów ruchu samouzdrawiania. Mój mąż Paul znalazł kontakt do dr. Siegela i już po tygodniu wysłałam mu moją książkę. Kilka dni później, gdy wraz z mężem spacerowałam po ruchliwej ulicy, Paul zapytał mnie, czy dr Siegel napisał już przedmowę. Zanim zdążyłam odpowiedzieć, oboje odwróciliśmy się i ujrzeliśmy sklep o nazwie Siegel. Chwilę później minęła nas ciężarówka z napisem „Bernie”. Cóż za niesamowita synchroniczność. Powiedziałam głośno: „Jeżeli to nie jest znak, to nie wiem, co miałoby nim być”. Tydzień później dr Bernie Siegel napisał wspaniałą i inspirującą przedmowę do mojej książki.

Historia Jamesa: Uzdrawianie we śnie

James ukończył warsztaty Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego i odkrył, że jego intuicja została wzmocniona nie tylko na jawie, ale także w czasie snu. Pewnego dnia Jamesowi przyśniła się przyjaciółka. W tym śnie nie czuła się ona dobrze – dręczyły ją bóle brzucha. James starał się uzdrowić ją w trakcie snu. Następnego ranka zadzwonił do niej i dowiedział się, że rzeczywiście w nocy bardzo bolał ją brzuch. W pewnym momencie zaczęła się pocić i poczuła, jak jej ciało przenika ciepła energia uśmierzająca ból. Kobieta była pod wrażeniem zdolności Jamesa, któremu udało się dostroić do jej organizmu i uzdrowić ją w trakcie snu.

Dziękuję ci za zakup książki Potęga uzdrawiania intuicyjnego.

Korzystaj z zamieszczonych tu informacji tylko wtedy, gdy masz już egzemplarz tej książki, ponieważ zawarte tu informacje mają z nią ścisły związek i nawiązują do jej treści.

Uwaga: Nie słuchaj nagrań audio podczas prowadzenia pojazdów lub pracy z maszynami. Korzystaj z nagrań tylko wtedy, gdy możesz swobodnie zamknąć oczy i całkowicie się odprężyć.

Na stronie www.InnaSegal.com znajdziesz więcej materiałów audio i video oraz informacji dotyczących Inny Segal i Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *